Ballina Sport Shkëndija nga Shkupi do të ik si kampion

Shkëndija nga Shkupi do të ik si kampion

Të mërkurën, në Shkup do të zhvillohet super-sfida e javës së 28-të, të LPFM-së, ndërmjet Vardarit dhe Shkëndijës, me tetovarët që synojnë në këtë ndeshje ti japin fund garës për titullin e kampionit.

Në anën tjetër kampionët në fuqi edhe pse u dorëzuan para kohe do orvatet që me trajnerin e ri Babunski, të shtyjnë për një kohë festën e Shkëndijës. Kjo skuadër e cila ka 20 pikë më shumë, dëshiron që titullin kampion ta festojë pikërisht në stadiumin e kundërshtarit të tyre. Ndeshja Vardari – Shkëndija do të nis në ora 15:00.

Loading...