Ballina Futboll Renditja e golashënuesve më të mirë në Serie A

Renditja e golashënuesve më të mirë në Serie A

Edhe pse nuk shënuan në fundjavë, Immobile dhe Icardi vazhdojnë të kryesojnë renditjen e golashënuesve në Serie A.

Immobile nuk gjeti golin në barazimin ndaj Romës, ndërsa Icardi po ashtu në përballjen në transfertë te Atalanta./sn/

Loading...