Ballina Lajme Zekiri: Përbindësha po lëvizin të lirë nëpër rrugët tona

Zekiri: Përbindësha po lëvizin të lirë nëpër rrugët tona

Nënkryetari i LSDM-së, Muhamed Zekiri ka reaguar lidhur me vendimin e prokurorisë për ndryshim të akuzës për Boban Iliq, i cili vrau Almirin e vogël në Kumanovë. Zekiri ka atakuar edhe Kryeprokurorin e ri Jovrvski, të cilin ai dhe partia e tij e votuan.

“Монструми слободно ни шетаат по нашите улици….

Без ПРАВДА МИР ЌЕ НЕМА!!!

Без правна држава ниту држава ќе имаме.

СРАМОТА е најблагиот збор за тие што денеска правда ни делат по нашите судови.

А јас навреме предупредив пред повеќе од месец дена дека вакво срамно и скандалозно сценарио се спрема за случајот на малиот Алмир.” ka shkruar përveç tjerash Zekiri në profilin e tij.

Loading...