Ballina Lajme Breshër i madh në Kumanovë (FOTO)(VIDEO)

Breshër i madh në Kumanovë (FOTO)(VIDEO)

Sonte rreth orës 20:00 qyteti i Kumanovës është përfshi nga reshje të mëdha të shiut dhe breshrit.

Nuk ka informata për dëmet e shkaktuara.