Ballina Argëtim Sërish godet Lindsay Pelas (VIDEO) (FOTO)

Sërish godet Lindsay Pelas (VIDEO) (FOTO)

Modelja e njohur, Lindsey Pelas, është pa dyshim një nga femrat më atraktive në botë, ajo shquhet për pozat e saj provokativ.

Ajo ka mbi shtatë milionë ndjekës në Instagram dhe pa dyshim se është një nga femrat më të dashura.

Janë linjat e saj trupore ato që marrin gjithë vëmendjen në këtë fotografi.

Pelas shquhet për asetet e saj super seksi, e sidomos për gjoksin e saj shpërthyes pas të cilit çmenden meshkujt.

Ndryshe hobi i Lindsey është modelimi dhe gymi. Ajo qyshe në moshë të njomë ka shfaqur interesim për modelizem.

When it’s 5 o’clock somewhere

A post shared by lindsey (@lindseypelas) on

 

 

Loading...