Ballina Sport Liverpool shkatërron Porton, “hipotekon” çerekfinalet e Champions

Liverpool shkatërron Porton, “hipotekon” çerekfinalet e Champions

Ka rezultuar thjesht një shëtitje, transferta portugeze e Liverpool-it të Kloop, që ka shkatërruar 0-5 Porton.

Sadio Mane ka shkëlqyer duke realizuar 3 gola në këtë takim, ndërsa dy të tjerët u shënuan nga Salah dhe Firmino.

Ndeshja e kthimit në Angli mbetet thjesht një formalitet për skuadrën e drejtuar nga gjermani Kloop, që duket se brenda 90 minutash ka hipotekuar çerekfinalet e Champions.

Loading...