Ballina Lajme Tërmet në Greqi

Tërmet në Greqi

Lëkundje tërmeti janë ndjerë këtë të diel, rreth orës orën 5:41 në mëngjes në shtetin helen. Sipas Institutit Sizmiologjik , epiqendra e tërmetit ka qenë në zonën e midis ishullit të Kretës dhe Karpathos. Tërmeti u ndje në Karpathos dhe Lindjen të Kretës, por kjo nuk shkaktoi asnjë dëm material apo të lënduar në njerëz.

Loading...