Ballina Futboll Përfundon hedhja e shortit në Copa del Rey. Luhen dy derbi

Përfundon hedhja e shortit në Copa del Rey. Luhen dy derbi

Ka përfunduar hedhja e shortit për fazën çerekfinale në Copa del Rey.

Fati i goglave ka vendosur që të kemi dy derbi: Reali përballë Leganes, ndërsa Barcelona do të luajë kundër Espanyolit.

Atletico do të provojë forcat me Sevillan, ndërsa dueli i fundit dhe jo më pak i rëndësishëm është Valencia – Deportivo Alaves.

Loading...