Ballina Lajme PARASHIKIMI I MOTIT

PARASHIKIMI I MOTIT

Gjatë ditës do të mbretërojë mot kryesisht i vranët, në pjesët perëndimore dhe jugore reshje shiu, ndërkaq në male priten reshje bore.
Temperatura maksimale do të jetë 9 gradë celsius.
Në Shkup e rrethinë temperatura maksimale do të jetë deri më 4 gradë Celsius.

Loading...