Ballina Argëtim FOTOT: Njhuni me modelen seksi që punon dhe si shofere kamioni

FOTOT: Njhuni me modelen seksi që punon dhe si shofere kamioni

Një modele seksi i ka habitur të gjithë, pasi drejton një kamion mallrash për të siguruar jetesën.

Blayze Williams filloi të merrej me këtë gjë që kur mori patentën e automjeteve të mallrave të rënda, para 7 vitesh.

26-vjeçarja thotë se njerëzit nuk besojnë se puna e saj dhe licenca për të drejtuar komionin është e vërtetë.

“Gjithmonë doja të isha ndryshe, kështu që të jesh drejtuese kamionash erdhi spontanisht. Gjithmonë jam veshur si Barbie por jam ndjerë si djalë,” – tha ajo për Dailymail. (TemA)

Loading...