Ballina Kronika Bie nga ballkoni, humb jetën e moshuara

Bie nga ballkoni, humb jetën e moshuara

Një grua ka humbur jetën një ditë më parë pasi ka rënë nga ballkoni i banesës.

Sipas burimeve policore, 86-vjeçarja F.D. ka rënë nga ballkoni i banesës ku jetonte në lagjen “Vasil Shanto” dhe ka gjetur vdekjen e menjëhershme.

Dyshohet se ngjarja ka qenë aksidentale. Materialet për rastin u referuan në Prokurorinë e Rrethit Gjyqësor Shkodër, njofton Policia.

Loading...