Ballina Kronika Shkupjani bie nga pema, ndërron jetë në spital

Shkupjani bie nga pema, ndërron jetë në spital

Në qendrën për urgjencë në Shkup është sjellur 87-vjeçari, i cili duke mbledhur molla ka rënë nga pema dhe ka ndërruar jetë.

Nga policia njoftojnë se në qendrën për urgjencë në Shkup, dje rreth orës 15:00 është sjellur K.M (87) nga Shkupi, i cili nga lëndimet që ka marrë pas rënies nga molla ka ndërruar jetë, përcjell Telegrafi Maqedoni.

Me urdhër të prokurorit publik, trupi i të ndjerit është dorëzuar për autopsi./Telegrafi/