Ballina Lajme Moti sot i paqendrueshëm, vranësira dhe erë

Moti sot i paqendrueshëm, vranësira dhe erë

Moti në Maqedoni sot do të jetë i paqendrueshëm me vranësira dhe erë

Temperaturat e mëngjesit do të lëvizin prej 4 deri 9 gradë, ndërsa ajo e ditës nga 12 deri 18 gradë Celsius.
Në Shkup do të mbajë mot i ngjashëm me temperaturë të mëngjesit 7 ndërsa ajo e ditës do të arrijë deri 15 gradë.