Ballina Lajme LSDM-ja i ofron tre poste Hadi Osmanit

LSDM-ja i ofron tre poste Hadi Osmanit

SHPËRNDAJE

Osmani është i njohur si person me lidhje të forta me kreun partiak të LSDM-së, duke filluar nga kryetari i partisë Zoran Zaev, nënkryetarin Muhamed Zeqiri, si dhe me ministrin e Punëve të Brendshme, Oliver Spasovski. /shtegu