Ballina Kronika Përplasen dy makina, tre të plagosur

Përplasen dy makina, tre të plagosur

Një aksident me tre të plagosur ka ndodhur pasditen e sotme në Durrës.

Nga të dhënat e para, mësohet se dy automjete janë përplasur te rruga dytësore në Plepa. Tre të plagosurit po dërgohen në spital.

Policia ndodhet në vendngjarje dhe po punohet për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

Loading...