Ballina Lajme Kosovë Kosovë – Aksident i rëndë në Vushtrri

Kosovë – Aksident i rëndë në Vushtrri

Dy persona janë lënduar si pasojë e një aksidenti të komunikacionit sot në fshatin Samadrexhë të Vushtrrisë.

Në aksident janë përfshirë një motoçikletë dhe një veturë, ku si pasojë lëndime kanë pësuar drejtuesi i motoçikletës dhe veturës.

Personat e lënduar kanë kërkuar tretman mjekësor në QKMF në Vushtrri.

Loading...