Ballina Lajme Kapen mbi 2.500 kuti cigare në kamionin që udhëtoi nga Prishtina në...

Kapen mbi 2.500 kuti cigare në kamionin që udhëtoi nga Prishtina në Novi Sad

Zyrtarët doganor në Serbi bashkë me departamentet e sigurisë dhe kontrollit kanë konfiskuar 2 mijë e 500 kuti cigare 2.500 kuti cigare të gjetura në një kamion të zbrazët në Novi Pazar.

Siç raporton portali serb “Tanjug” kamioni me targa të Novi Pazarit ishte ndalur në rrugën në afërsi të fshatit Beloljin i cili i zbrazët ka lëvizur nga Prishtina për në Novi Sad, transmeton Klan Kosova