Ballina Lajme Rajoni Aksident fatal në Tiranë

Aksident fatal në Tiranë

Një burrë ka humbur jetën një ditë më parë në kryeqytet pasi është rrëzuar nga biçikleta.

Ngjarja ka ndodhur në rrugën “4 Dëshmorët”, kur teksa lëvizte me biçikletë, ai është rrëzuar dhe gjatë transportit në spital, ka ndërruar jetë.
Po punohet për identifikimin e të ndjerit dhe sqarimin e rrethanave të ngjarjes, njofton Policia.