Ballina Kronika Vlorë, humb jetën në plazh turistja çeke

Vlorë, humb jetën në plazh turistja çeke

SHPËRNDAJE

Turistja 60-vjeçare çeke u fut në det dhe humbi ndjenjat.

Turistja është ndihmuar nga një pushues i rastit, por nuk ka mundur të mbijetojë/tch/