Ballina Lajme Rajoni Video amatore/Dëmet që shkaktoi stuhia në Elbasan përgjatë bulevardit kryesor

Video amatore/Dëmet që shkaktoi stuhia në Elbasan përgjatë bulevardit kryesor

Megjithëse mëngjesi nisi me një kohë të bukur, erëra të forta dhe reshje shiu kanë përshirë Elbasanin pas mesditës së sotme.

Këto erëra ishin aq të forta sa mund të klasifikoheshin edhe si stuhi dhe kanë shkatërruar një sasi të madhe të çadrave të lokaleve përgjatë bulevardit kryesor të qytetit, citon elbasaniplus.com

Kjo gjë tregohet edhe në videon e mbërritur në inbox-in e faqes së facebook-ut “Elbasani Plus”.

E vetmja e mirë e kësaj stuhie ishte se nuk zgjati shumë, pasi dëmet do të ishin akoma më të mëdha./ElbasaniPlus/

Loading...