Ballina Kronika Treni përplas makinën në Shkodër (FOTO)

Treni përplas makinën në Shkodër (FOTO)

Një tren ka përplasur një makinë në fshatin Vukatanë mëngjesin e së shtunës (9 shtator).
Fatmirësisht nga aksidenti nuk ka pasur të lënduar por vetëm është dëmtuar makina.
Aksidenti ka ndodhur në shinat e trenit dhe fotot kanë mbërritur në redaksinë e Ora News nga një qytetar, i cili informoi se drejtuesi i automjetit tip Opel nuk ka pësuar lëndime./Oranews.tv/