Ballina Kronika Shqipëri-“Benzi” del nga rruga në qytet e bën “shoshë” makinat e parkuara...

Shqipëri-“Benzi” del nga rruga në qytet e bën “shoshë” makinat e parkuara (FOTO)

Një automjet tip ”Mercedes Benz” ka dalë nga rruga dhe ka përplasur dy automjete të tjera.
Ngjarja ka ndodhur në lagjen Nr.1 të qytetit të Sarandës mesnatën e shkuar.
Mjeti i drejtuar nga 25 vjeçari ma iniciale Aarbër H, ka dëmtuar mjetet ”Mercedes Benz” si edhe mjetin tip ”Fiat” të cilat kanë qenë të parkuara.
Nga përplasja e automjeteve fatmirësisht nuk ka persona të dëmtuar.
Grupi hetimor po vazhdon procedurat hetimore për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes./Ora News.tv/