Ballina Bota Rast i pazakontë, vajzës i dalin krimba nga goja (VIDEO)

Rast i pazakontë, vajzës i dalin krimba nga goja (VIDEO)

Një vogëlushe 10-vjecare nga Brasilia, kryeqyteti i Brazilit po përjeton një nga gjërat më të këqija dhe të pazakonta që mund të jetë dëgjuar.

Ana Cardoso u ankua tek e ëma se i kruhej mishi i dhëmbëve dhe se ndjente shije të keqe në gojë, por e ëma në fillim nuk e mori seriozisht.

Pas insistimit të Anës e ëma vendosi ta çonte për vizitë tek dentisti, i cili u habit nga ajo që gjeti në gojën e saj.

Një sëmundje e rëndë kishte prekur gojën e Anës, e cila kishte shkaktuar brenda dhëmbëve të vogëlushes të krijoheshin krimba të shumtë në numër.

Mund t’ju duket e pabesueshme por video tregon situatën e jashtëzakonshme që gjendet kjo vogëlushe./syri.net/