Ballina Lajme Parashikimi i motit

Parashikimi i motit

Moti në Maqedoni do të jetë kryesisht me diell me vranësira të vogla deri mesatare lokale.
Temperatura e mëngjesit do të lëvizë prej shtatë deri 15, ndërsa ajo e ditës prej 26 deri 34 gradë.
UV indeksi do të arrijë 7.
Në Shkup mot i ngjashëm, me diell dhe i ngrohtë me vranësira të vogla deri mesatare dhe me erë të dobët deri mesatare nga drejtimi jugperëndimor. Temperatura e mëngjesit do të ulet deri 13, ndërsa ajo e ditës do të rritet deri 34 gradë./shenja/

Loading...