Ballina Kronika Momenti kur Policia e Kosovës gjen 135 kilogramë drogë në brendësi të...

Momenti kur Policia e Kosovës gjen 135 kilogramë drogë në brendësi të dyerve (Video)

SHPËRNDAJE

Operacioni u zhvillua saktësisht në fshatin Bibaj, zonë kjo ndërmjet Ferizajt e Gjilanit.

Lidhur me rastin janë arrestuar disa persona.

Tutje Policia e Kosovës ka publikuar në faqen zyrtare të saj dhe pamjet e momentit kur droga është gjetur në brendësi të disa dyerve, transmeton Klan Kosova.

Për më shumë ja pamjet e publikuara më poshtë: