Ballina Bota Kërcënim për bombë në Moskë, evakuohen mbi 10 mijë persona (FOTO)

Kërcënim për bombë në Moskë, evakuohen mbi 10 mijë persona (FOTO)

SHPËRNDAJE

Mbi 10.000 persona janë evakuuar nga një qendër tregtare në Moskë, pas një kërcënimi të marrë për bombë, raportojnë mediat Ruse.

Nuk dihet ende nëse ka qenë alarm fals. Policia ka rrethuar zonën dhe po merret me hetimin e ngjarjes.Image

Image

Image