Ballina Lajme Gostivar, era e fuqishme shkul drunjtë, bllokon rrugët (VIDEO)

Gostivar, era e fuqishme shkul drunjtë, bllokon rrugët (VIDEO)

Gostivari sot pasdite u godit nga moti i ligë. Era dhe shiu i fuqishëm, paralizuan lëvizjen e lirë të qytetarëve. Stuhia ka shkulur edhe drunj në parkun e madh të qytetit. Fatmirësisht nuk janë evidentuar dëme në njerëz.

Loading...