Ballina Kronika AKSIDENT NË RRUGËN KRIVA PALLANKË – KUMANOVË, NDËRPRITET KOMUNIKACIONI

AKSIDENT NË RRUGËN KRIVA PALLANKË – KUMANOVË, NDËRPRITET KOMUNIKACIONI

SHPËRNDAJE

Katër persona janë lënduar pas përplasjes mes dy makinave. Ngjarja ka ndodhur sot në orën 10:15 në rrugën magjistrale Kriva Pallankë – Kumanovë afër vendit të quajtur “Çeshmiçe”.
Ekipe të SPB Kumanovë, ende po kryejnë ekspertizën në terren.
Komunikacioni është ndërprerë në të dy drejtimet dhe automjetet po rikahëzohen në rrugën e vjetër, informojnë nga MPB./shenja/