Ballina Kronika VIDEO/ Kush është babai i dy fëmijëve që kërcënoi me vetëvrasje

VIDEO/ Kush është babai i dy fëmijëve që kërcënoi me vetëvrasje

SHPËRNDAJE

Ky që shihni në foto është 28-vjeçari nga Dibra, i cili prej orësh, që në 07:20 të mëngjesit kercenoi se do te hidhej nga kati i dyte i nje ndertese në Maminas.

Ai është Klodjan Hasa, 28 vjeç banues në Dibër, ndërsa motivet që e kanë shtyrë të riun të kërcënojë me kryerjen e vetëvrasjes nuk dihen ende.

Durreslajm, shkruan se ai është i martuar dhe me dy fëmijë.

NJOFTIMI:

Më datë 29.08.2017, rreth orës 07:20, shtetasi K. H. 28 vjeç banues në Dibër, ka hipur në katin e dytë të ndertesës së bimëve medicionale në Maminas dhe nuk zbret.

Policia ndodhet në vëndngjarje, të cilët po negociojnë me shtetasin në fjalë./a.m.