Ballina Kronika Tragjedi në Gjermani, humbin jetën çifti i ri nga Kosova

Tragjedi në Gjermani, humbin jetën çifti i ri nga Kosova

SHPËRNDAJE

Dy shqiptarë nga Malisheva kanë mbetur të vdekur pas një aksident trafiku në Gjermani.

Mësohet se bëhet fjalë për një çift të ri.

Personat në fjalë janë Labinot Kastrati dhe Elmedina Kastrati 24 vjeçare.

Familjarët e tyre e kanë dhënë lajmin në rrjetet sociale.

“Ju njoftojm të gjith miqet dhe shoket, në një aksident tragjik në Gjermani humbëm më të dashurit e familjes tonë Labinot Kastrati dhe bashkshortja e tij Elmedina Kastrati 24 vjeq.” – ishte njoftimi i njërit prej familjarëve të çiftit të ri.