Ballina Lajme Kosovë Rrahje me shufra hekuri afër stacionit të policisë (VIDEO)

Rrahje me shufra hekuri afër stacionit të policisë (VIDEO)

SHPËRNDAJE

Afër stacionit të policisë në Kodrën e Trimave në Prishtinë janë rrahur disa persona me grushte dhe shufra hekuri.

Në adresë të portalit “arbresh.info”, ka ardhur një video ku po shihen disa qytetarë duke u rrahur brutalisht dhe disa të tjerë që po mundohen t’i ndajnë./arbresh.info/