Ballina Kronika HORROR NË KOSOVË, BABAI MONSTËR VRET FOSHNJEN, PAS LAJMIT VDES DHE NËNA

HORROR NË KOSOVË, BABAI MONSTËR VRET FOSHNJEN, PAS LAJMIT VDES DHE NËNA

SHPËRNDAJE

Një ngjarje e rëndë ka tronditur sot Kosovën.

Policia ka arrestuar një person, shtetas nga Maqedonia, pasi dyshohet se ka mbytur një foshnje të porsalindur.

Foshnjën e gjinisë femër e kishte hedhur në një përrua afër shtëpisë, të cilën ia kishte lënë për pak kohë bashkëshortja e tij, e cila pasi ka mësuar lajmin ka pësuar një shok të fortë e për paosjë ka gjetur edhe ajo vdekjen.

Nuk dihet ende pse babai monstër ka patur guximin të vrasë foshnjen e vogël, ndërsa aktualisht po mbahet i burgosur.