Ballina Kronika VIDEO/ Makina përmbyset në autostradë, shpëton mrekullisht shoferi

VIDEO/ Makina përmbyset në autostradë, shpëton mrekullisht shoferi

SHPËRNDAJE

Nje aksident i frikshem ka ndodhur sot pasi një makinë është kthyer përmbys në autostradën Tiranë-Durrës. Mesohet se shoferi ka humbur kontrollin dhe u perplas me trafikndaresen.

Video eshte publikuar nga “balkanweb”. Shoferi mesoyhet se nuk ka pesuar lendime./a.m.