Ballina Lajme Duke dridhur të pasmet Iggy Azalea ka humbur gjashtë kilogramë (VIDEO)

Duke dridhur të pasmet Iggy Azalea ka humbur gjashtë kilogramë (VIDEO)

SHPËRNDAJE

Këngëtarja e njohur, Iggy Azalea ka thënë se ka humbur rreth gjashtë kilogramë duke bërë “twerking” (një vallëzim i cili bëhet duke i dridhur të pasmet), transmeton Klan Kosova.

Në këngën e saj të fundit “Mo Bounce”, 26 vjeçarja e realizon këtë vallëzim për disa sekonda.

Edhe pse ajo tashmë është e njohur “twerking”, Iggy pranon se ajo ka vendosur që të marrë mësime nga një profesionist – duke thënë se provat që bëri për këtë klip ia ndryshuan krejtësisht trupin e saj.

“Në fakt kam bërë shumë prova dhe i kam humbur rreth gjashtë kilogramë për një javë “, ka thënë Iggy.