Ballina Lajme Ç’të duhet Kim Kardashian, kur ke Anën? Kjo femër po ‘thyen’ rrjetin...

Ç’të duhet Kim Kardashian, kur ke Anën? Kjo femër po ‘thyen’ rrjetin me format superseksi (VIDEO+FOTO)

SHPËRNDAJE

Ajo është jo më kot një prej femrave më të popullarizuara në Instagram. Ana Cheri është super e lezetshme dhe ka një trup fenomenal.

Bukuroshja amerikane nxjerr vazhdimisht foto joshëse në llogarinë e saj, që ndiqet nga gati 10 milionë njerëz.

Shikoni më poshtë disa nga fotografitë më të “nxehta” të seksbombës 30-vjeçare.