Ballina Lajme Kasami: S’e pranojmë Nikolla Gruevskin për bisedime (LIVE)

Kasami: S’e pranojmë Nikolla Gruevskin për bisedime (LIVE)

SHPËRNDAJE

Kreu i BESËS Bilall Kasami në CLick Plus të tv 21 ka thënë se nuk e pranon në bisedime Nikolla Gruevskin e VMRO – DPMNE, sepse ai ka thënë hapur se nuk pranon Ridefinimin e shtetit dhe se është në procedura të PSP-së.