Ballina Kronika FOTO/ Acari afron ariun pranë zonave të banuara në Kukës

FOTO/ Acari afron ariun pranë zonave të banuara në Kukës

SHPËRNDAJE

Prej ditësh vendi është përfshirë nga reshjet intensive të borës dhe i ftohti polar.

Reshje bore janë regjistruar kryesisht në veri të vendit, në zonat e Kukësit Shkodrës, Dibrës etj.

Ndërkohë i ftohti polar ka afruar pranë zonave të banuara edhe një kafshë që nuk ishte parë prej kohësh.

Një ari është fotografuar teksa kalon në rrugën e mbushur me borë në një fshat të Kukësit.