Ballina Lajme te rralla VIDEO/ Heq disa tjegulla nga çatia dhe zbulon…

VIDEO/ Heq disa tjegulla nga çatia dhe zbulon…

Një burrë kishte vendosur të ndërronte tjegullat e çatisë së shtëpisë. Me një çekiç në dorë ai lëviz disa nga tjegullat por zbulon diçka të pa imagjinueshme…

Brenda tyre strehoheshin mijëra zogj të vegjës. Burri ka thënë se shpesh dëgjonte zhurma, por nuk e besonte që në çatinë e shtëpisë së tij do të kishte kaq shumë zogj të vegjël.

 

Loading...