Ballina Lajme Rajoni VIDEO/ Gruan e rrëmben uji në Tiranë, shpëtohet nga polici

VIDEO/ Gruan e rrëmben uji në Tiranë, shpëtohet nga polici

Një video e publikuar nga kanali “News.al” në “Daily Motion” tregon sesi një grua u mor nga vërshimet ujit te 9-katëshet në Tiranë.

Gruaja me xhup të kuq rrëzohet nga vërshimi i ujërave, mirëpo një polic që ndodhej aty pranë i ka ardhur në ndihmë, së bashku me një koleg tjetër.

Fatmirësisht gruaja është çuar pa probleme dhe ka vazhduar rrugën.

Permbytje ne Tirane, tek 9 kateshet probleme von news-al