Ballina Opinione Misioni i ri i Ali Ahmetit

Misioni i ri i Ali Ahmetit

Fejzi Hajdari

Misioni i ri i Ali Ahmetit:
Te shkaktoje incidente ne Kumanove, me qellim qe tensioni ndërmaqedonas (mes lsdm-vmro) te kaloje tek shqiptaret.

Bravo ‘komandant’ ama kumanovaret me nuk te duan. Ti je figura me e urreyer shqiptare ne Kumanove sepse po punon kunder shqiptareve, dhe definitivisht ‘pro’ qarqeve antishqiptare.