Ballina Lajme Këto janë bartësit e BESËS në njësinë 5

Këto janë bartësit e BESËS në njësinë 5

Lëvizja BESA sot do të publikojë listat e kandidatëve për deputetë. Ndër to është edhe njësia 5 ku tanimë dihen edhe bartësit që janë: Arben Labënishti, Agim Beqiroski dhe Llabunishti dhe në vendin e tretë Bleta Ziba si kandidate e RKD-së së Fadil Zendelit. (INA)