Ballina Diaspora Video/ Vogëlushi shqiptar mahnit jurinë e “Belgium’s Got Talent”

Video/ Vogëlushi shqiptar mahnit jurinë e “Belgium’s Got Talent”

Vogëlushi në videon e mëposhtme është vetëm 7 vjeç, por ka mahnitur jurinë e “Belgium’s Got Talent” si dhe ka ngritur në këmbë publikun.

Rrezar Berisha, vogëlushi nga Kosova ka kaluar në fazën tjetër të “Belgium’s Got Talent”.

Ai ka konkurruar në këtë emision në kategorinë “beatbox”, por ka mahnitur edhe me një kërcim.

 

Loading...