Ballina Bota VIDEO e tërmetit në Itali, shihni çfarë u ndodh pishinave dhe shatërvanëve

VIDEO e tërmetit në Itali, shihni çfarë u ndodh pishinave dhe shatërvanëve

Pamjet nga lëkundjet e shumta të tërmetit në Itali kanë pushtuar rrjetet sociale. Mes tyre spikat kjo video, ku tregohet se si lëkundjet hedhin në tokë orenditë në shtëpi.

Në pamje shihet gjithashtu se si dallgëzohet uji në pishinë si dhe shatërvani në qendër të qytetit.

Gjatë ditëve të fundit në Itali ka pasur disa lëkundje të forta tërmeti, por dëmet këtë herë kanë qenë më të pakta se ato të disa javëve më parë, kur mbeten të vdekur rreth 300 persona.

Loading...