Ballina Lajme Maqedoni Zekiri godet portalet e VMRO-BDI-së

Zekiri godet portalet e VMRO-BDI-së

Muhamed Zekiri

Perpjekjet e porateleve te regjimit VMRO DPMNE dhe BDI per diskreditimin tim dhe fakti qe me ndjekin dhe fotografojne kudo qe levizi, tregon vetem se çfare paniku dhe paranoje ka kapluar kundershtaret politik.
Maqedoni dhe qytetaret e saj do te frymojne lirshem, krimineleve dhe regjimit po ju vjen FUNDI!!!
#85diteTikTakTikTak

Loading...