Ballina Jetë & Stil Erotikë Virgjëresha 40-vjeçare lajmëron në billboard: Dua ta bëj njëherë para se të...

Virgjëresha 40-vjeçare lajmëron në billboard: Dua ta bëj njëherë para se të vdes

Një virgjëreshë 40-vjeçare u detyrua të nxjerrë një lajmërim në një billboard gjigand, duke kërkuar një mashkull për seks.

Por policia në Tajlandë e hoqi lajmërimin.

Aktorja Aranya ‘Pui’ Pathumthong mori me qira një billboard gjigand në kryeqytetin e Tajlandës, Bangkok, për të kërkuar një partnerë.

“Unë të dua ty,” thuhej në poster.

“40 vjeç dhe e virgjër. Po kërkoj për një mashkull. Ta bëj njëherë para se të vdes”.

Policia gjobiti pronarin e tabelës dhe thotë se do intervistojë aktoren, e cila në fakt është 45 vjeç.

Ajo është një aktore e dorës së dytë dhe thuhet se e ka seriozisht.

Loading...