Ballina Jetë & Stil VIDEO/ Ermal Mamaqi dhe Sali Berisha kanë një mesazh për Edi Ramën

VIDEO/ Ermal Mamaqi dhe Sali Berisha kanë një mesazh për Edi Ramën

Ermal Mamaqi ka zbuluar një pjesë të emisionit të ri “Xing” që do të transmetohet të shtunën në Tv Klan.

I ftuari i parë është ish-kryeministri Sali Berisha. Por si Berisham ashtu dhe Mamaqi kanë edhe një mesazh për Edi Ramën.

Në pjesën e publikuar nga Mamaqi, ky i fundit e pyet Berishën: “A do ta përqafoje ti doktor Edi Ramën për Ditën Ndërkombëtare të Paqes?”, e pyet ai.

Përgjigjja e Berishës është: “Mendoj se një përqafim i tillë nuk do t’i shërbente paqes”.

Loading...