Ballina Lajme TËRMET 1.9 SHKALLË NË SHKUP

TËRMET 1.9 SHKALLË NË SHKUP

Tërmet i lehtë u regjistrua sot në Shkup, në orën 13:20. Sipas të dhënave të Entit Seizmologjik të Shkupit, ky tërmet kishte fuqi prej 1.9 shkallë Reihter dhe thellësi 3 km. Epiqendra e këtij tërmeti ishte në lindje të Shkupit.

Loading...