Ballina Jetë & Stil Erotikë Rrëfimi+18/ Ja çfarë tregon një grua që është e varur nga seksi

Rrëfimi+18/ Ja çfarë tregon një grua që është e varur nga seksi

Disa njerëz thjesht nuk e besojnë se ekziston diçka e tillë si varësia ndaj seksit.

Disa në fakt do e pranonin një partnere që është e dhënë shumë pas seksit.

Por për dikë që është e varur vërtet nga seksi, jeta nuk është shumë e lehtë.

Duke u rrëfyer për Gold Coast Bulletin, një australiane e varur nga seksi thotë: “Njëherë bëra seks me dy djem, përpara se të shkoja tek një djalë tjetër, me të cilin kisha lënë takim”.

“Njëherë u bë lëmsh puna pasi duhej të takoja tre meshkuj me të njëjtin emër, brenda të njëjtës javë”.

Disa shkencëtarë thonë se nuk ekziston diçka e tillë, por ky është thjesht një justifikim për mospërmbajtjen.

Por gruaja vazhdon rrëfimin: “Takohem me meshkuj vetëm për të bërë seks. As nuk u dua që të më nxjerrin për darkë përpara”.

Ajo shpjegon se kur është në punë, me vete merr një vibrator dhe shpesh shkon në banjë dhe kënaq veten.

Tek e fundit ajo thotë se nuk është gjë e keqe, sa kohë nuk është në një lidhje monogame. Thuajse cdo ore ajo mendjen e ka tek nje çue, ose me sakt tek seksi me nje çun te ri, ajo ka patur mjaft eksperianeca dhe thote se “sa here shof njeç un, nuk mendoj gje tjeter per te vetem se si ai mund te jete ne seks”.

Disa yje që mendohet se vuajnë nga kjo varësi janë Michael Douglas. Ai u shtrua në klinikë për këtë çështje.

Edhe aktori amerikan David Duchovny thotë se, ka qenë i varur ndaj seksit, derisa iu nënshtrua trajtimit.

Golfisti Tiger Woods raportohet se, është shtruar në një klinikë të tillë për të trajtuar problemin e varësisë ndaj seksit.

Loading...