Ballina Lajme Rita Ora reagon ashpër ndaj mediave rozë

Rita Ora reagon ashpër ndaj mediave rozë

Rita Ora ka shpërthyer ndaj mediave rozë që përhapën lajmin se ajo ishte personi që Jay Z kishte tradhtuar Beyonce, duke i quajtur ato të ashpra dhe ofenduese.

Në një intervistë të dhënë së fundmi për revistën “Vanity Fair”, 25-vjeçarja është shprehur: “Së pari dhe më e rëndësishmja, Jay Z është frymëzimi im si edhe një nga idhujt e mi, si nga tekstet, muzika dhe biznesi. Çdo ditë marrë shembull nga ai dhe bashkëshortja e tij. Beyonce ishte një nga idhujt e mi më të mëdhenj kur isha e vogël”.

“M’u duken shumë të ashpra dhe ofenduese ato thashetheme, jo vetëm për mua, por për të gjitha femrat që akuzohen për diçka që nuk ka aspak lidhje me muzikën”.

Loading...