Ballina Lajme Rajoni Rashiq: Jam kosovar (Video)

Rashiq: Jam kosovar (Video)

Ish-ministri i Punës dhe Mirëqenies Sociale, Nenad Rashiq, ka folur shpesh herë me shumë dashuri për shtetin e Kosovës.

Së fundmi, në një paraqitje televizive në Tribuna Channel, ai ka thënë se është dhe ndjehet kosovar.

“Jam kosovar, ose në gjuhën serbe, kosovac”, është shprehur Rashiq.

Loading...